Zabiegi na skore wrazliwa

Alergie plagą tysiące ludzi każdego roku. Niektórzy ludzie doświadczają świszczący jako część ich reakcji alergicznej, ale nie mają diagnozę astmy. W płaczliwy oczy, katar, kaszel, bóle głowy i walenie są charakterystyczne objawy reakcji alergicznej. Podstawowe przyczyny mogą zaszokować.

Alergie spowodowane przez reakcję histaminy w organizmie. Histamina jest jednym z głównych neurotransmiterów ciała. Ma dwie funkcje w organizmie. Ma ona istotną rolę w układzie immunologicznym i reguluje dostępnej wody w organizmie.

Ludzie myślą histaminy jako przyczynę alergii więc dlatego ludzie biorą anty-histaminy, aby złagodzić objawy reakcji alergicznej. Większość ludzi nie wie, że histamina jest odpowiedzialny za regulacji wody w organizmie. Jest mniej aktywny, gdy organizm jest w pełni nawilżona i staje się coraz bardziej aktywne, gdy ciało staje się odwodniona. Jest także wywołane, gdy organizm jest kwasowy w połączeniu z odwodnienia.

Według ostatnich badań, alergie są oznaką odwodnienia, które są wyzwalane, gdy organizm zaczyna zachowanie jego zasobów wodnych. W przypadku wystąpienia odwodnienia histamina jest produkowana, aby rozpocząć proces regulacji wody. To priorytet, gdzie zostanie użyta ograniczona woda dostępne. Histamina jest dobry człowiek, przekazując w którym woda jest dostępna do użytku.

Badania wykazały, że około 75 procent populacji ma jakiś stopień odwodnienia, mało znaczący wpłynąć na ich zdrowie. Wraz z odwodnieniem, większość stanu ciała ludzi jest kwaśna z powodu naszej typowej diecie północnoamerykańskim. Kwasowość w naszym organizmie powoduje podrażnienie i stan zapalny, który wyzwala produkcję histaminy. To rzeczywiście tworzy cykl gdzie przechowuje wyzwalanie drugiej. Kwaśny ciało i ograniczone spożycie wody utr zymać organizm w stanie, w którym podrażnionej histaminy ciężko pracuje, aby zarządzać.

Artykuł napisany przez: