Zabieg na jedrne uda

Zabieg na jedrne uda Tworząc tę ??postać, uznałem Elijiah być czuły, opiekuńczy człowiek, w przeciwieństwie do tak wielu macho obrazy przedstawiane w naszych romansów czy nawet ulicy fikcji. Jest także owdowiały ojciec, podniesienie jego ośmioletni syn.

Kiedy zbadano moje male projekty znaków, chciałbym powiedzieć wszystkim, że są dobrzy ludzie – są one po prostu mocno wadliwa.

Potem postawił pytanie dla mnie. Jeśli biały autor pisze o wadliwej białym męskiego charakteru, nie jest oskarżeniem na całej ich rasy ludzi więc dlaczego nasze być? (Kto może liczyć na powodzenie psychopata, kanibal, seryjny morderca, Hannibal Lecter, w Thomasa Harrisa powieści Milczenie owiec?)

Tak wtedy myślałem o niektórych z najbardziej wpływowych książek, które nadal rezonans w mojej pamięci na temat ojców; napisane przez czarnych autorów. Wiele pokazał złożonych, niedoskonałe, wspaniałych ludzi.

Pamiętam „brzydkie-piękne” Ojcze Deighton, który był uroczy, pie-in-the-sky marzyciela, który Paule Marshall przedstawionej w kolorze brązowym dziewczyna, piaskowca, jej pierwszej powieści.

Już w 1977 roku, kiedy czytam powieści Alice Walker, The trzeciego życia Grange COPELAND, miał być jednym z najbardziej bolesnych opowieści jeszcze deprawacji odkupienia, jaką kiedykolwiek czytałem, aż do tego czasu. To również było bardzo realne.

Na Amazon.com, stwierdza o tej książce „sfrustrowany daremności życia na południu Grange Copeland odszedł i zostawił syna i żonę i skierował się na północ, do lepszego życia. Wrócił później w celu zwiększenia jego wnuczka po jego syn, terenów poprzemysłowych, idzie do więzienia za zamordowanie żony Jako strażnik najmłodszej córki pary, Grange Copeland patrzy na jego trzeci -.. i końcowe szansę uwolnić się od duchowego i społecznego zniewolenia „

Alice Walker kolor fioletowy, a nawet pana, (którego ja przypominam sobie grupę czarnych mężczyzn w telewizji protestującego wersję filmu, ładowanie, że przedstawiana czarnego mężczyznę w negatywnym świetle), miał jakichś szczególnych cech pod koniec książki.
Artykuł napisany przez: