Pielegnacja skory a dieta przy tradziku

Pielegnacja skory a dieta przy tradziku Niebezpieczeństwo uszkodzenia oczu i możliwych urazów rdzenia kręgowego tych dwóch „dowcipów” Należy podkreślić, starannie i kara dołączone do ich występowania w klasie, gdyby ktoś odważył się sprzeciwić zakazu tych niebezpiecznych działań.

Studenci muszą także nauczyć się, jak chronić się przed niezliczonych zarazków i chorób dziecięcych i chorób, na które są one narażone na codzień. Zwyczaj obejmujące jedynek usta jeśli ktoś kaszle i kichanie w zgięciu łokcia jedynek lub tkanki należy uczyć wszystkich uczniów. Zgodnie z minimalizacji rozprzestrzeniania się grypy sezonowej i przeziębienia, studenci muszą być przypomniał zachować mycie rąk po dotykaniu przedmiotów komunalnych w klasie.

Kolejna oczywista zasada bezpieczeństwa w klasie musi być tak, że każdy student myje swoje ręce po skorzystaniu z toalety i przed jedzeniem. Nauczyciele muszą zniechęcać studentów z dzielenia sok z innymi, którzy piją z tej samej butelki i tym podobne. Jeśli dziecko chce podzielić kanapkę na przykład, powinien zerwać kawałek i przekazać ten kawałek do swojego przyjaciela.

Nauczyciele muszą być świadomi, uniwersalnych środków ostrożności podjętych w odniesieniu do HIV / AIDS też. Dzieci muszą zrozumieć potencjalne niebezpieczeństwo dotykając krwią lub płynami ustrojowymi drugiej osoby takie jak wymiociny. Nauczyciele mogą dawać przykład poprzez zakładanie regulacji lateksowe rękawiczki, gdy mają do czynienia z urazami zabaw. Żaden nauczyciel nie powinien nigdy zakładać, że dziecko musi być nosicielem wirusa HIV ze względu na fakt, że większość studentów są HIV ujemny. Jako środek ostrożności, prawa powszechnego stanowi, że każda osoba, bez względu na ich status powinien być traktowany tak, jakby były nosicielami wirusa HIV.

Nauczyciele muszą być czujni też do wysypki skórne, które są potencjalnie zakaźne, takie jak świerzb i grzybicy.
Artykuł napisany przez: