Ile kosztuje profesjonalny sprzet do zabiegow

Co to jest „Infrastructure Development Dzielnica” (IDD) zmiany, a co będzie to zrobić, jeśli minął? To zależy od tego, kogo zapytasz.

Każda strona, oczywiście, mówi, że drugi kłamie. Aby ocenić, kto mówi prawdę, trzeba zadać sobie pytanie, co to ta osoba musi zdobyć zachęcając mnie do głosu w ten sposób, albo w ten sposób?

Ci, którzy sprzeciwiają się tej zmiany, w tym ja, na ogół nie mają nic do zyskania i nic do stracenia w kategoriach ekonomicznych. Wszystko, co mam nadzieję zyskać, a wszystko to obawiam zostaną utracone, są następujące:

* Najcenniejsze nienaruszone siedliskiem czarnych niedźwiedzi w centralnej Gruzji zostaną zredukowane do podziałów mieszkaniowych. To siedlisko jest również ważna dla wielu innych zwierząt i roślin, z których niektóre są zagrożone lub w niebezpieczeństwie.

* Ludzie, którzy są nabrać na zakup nieruchomości w tych miastach „prywatnych” nie zdaje sobie sprawy, że są one sprzedają się w wirtualnym pańszczyzny, poddając ich prawa do powiedzenia w jaki sposób ich „podatki” są wydawane.

* Powiaty nieszczęście mieć „prywatne miasto” ustanowiony w obrębie swoich granic będzie zmuszony do dziedziczenia koszmar przeludnienia, niewystarczającą infrastrukturę i katastrofy ekologicznej i ekonomicznej, gdy „prywatne miasto” staje się niewypłacalny, ponieważ prawie na pewno będzie.

Ci, którzy promować przejście tej poprawki mogą wiele zyskać:

* Firmy budowlane poprzeć zmianę, a oni będą czerpać korzyści ze zwiększonej działalności, jak te wydarzenia są niezrównoważone zbudowany.

* Banki poprzeć zmianę, ponieważ są one sfinansowanie zakupu projektów rozwojowych, które napłyną w niepowstrzymaną powodzi natychmiast po zmianie przechodzi ziemi i. Ich kredyty będą gwarantowane przez przepisy nowelizacji, które wymagają deweloperów przejść wszystkie koszty wraz z tymi, którzy w końcu kupić nieruchomość w IDD.

Artykuł napisany przez: http://www.aqquatix.pl