Dieta a stan cery

Dieta a stan cery Potem stał wódz naczelny z jego zapisów zwycięstwa. Choć doniesienia wywiadu powiedział, że Ludendorff, jego współpracownik w czasie wojny, zasługiwała więcej renomy i chwałę ich podboju feat.

Car Mikołaj II, rosyjski suwerenem, który wziął się jego stanu za pracowników w czasie wojny we wrześniu 1915 roku, aby pomóc w „Ententa”.elite Nigdy jednak jego kierownictwem zdobyła nad Niemcami z powodu tego ostatniego potężne armie i skuteczny dostęp do amunicji.

Winston Churchill był Pierwszy Lord Admiralicji dowodzenia brytyjskiego kiedy Wielka Brytania, Rosja i Francja rozpoczęły wojnę z Turcją, po Turcy ogół wspieranych Niemcy. Poprowadził swoje wojska ze swoim pierwszym udanym ataku na Turków w Gallipoli, Dardanele.

Lloyd George był premier Wielkiej Brytanii, który prowadził zwycięstwo nad Niemcami. Jego zwycięski podbój w wojnie było wykorzystanie systemu konwoju w zwalczający masowe niemieckich sił morskich. Brał udział i działał jak dobrze. Odegrał kluczową rolę w paryskiej konferencji pokojowej w celu ułatwienia porządek między narodami po Wielkiej Wojnie.

Woodrow Wilson, prezydent USA w czasie I wojny światowej, po czym bezstronna przez jakiś czas, oświadczył w kwietniu 1917 agresję ze sprężystymi ataków Niemiec do swoich wrogów. Ale później, po roku widząc negatywne skutki powojenne, zainicjował rozliczeń z niemieckim reżimem i utworzyło paktu pokoju podejmowania takich jak Czternastu Punktów Ligi Narodów i traktatu wersalskiego.

Te słynne mężczyźni grał główne części podczas Wielkiej Wojny z ich ideą triumfów pośród tragedii. Każdy z nich starał się doprowadzić do zaprzestania działań wojennych nawet od jego wybuchu do zamknięcia każdego etapu walk wśród państw europejskich i innych. Jednak dopiero w 1918 roku wraz z utworzeniem rozejmu, związany pokojowych negocjacji, które I wojny światowej w efekcie przestała.

Artykuł napisany przez: