Najdrozsze zabiegi twarzy

Jakieś sześć lat temu, podczas wysiłku partyzancka obrotu, chciałbym sprzedawać książki z fellow lalka maker / artysty w co mogę tylko opisać jak kampanie eufemistycznie ulicy narożnych. Raz w tygodniu, tutaj, w Los Angeles, California, moglibyśmy założyć kolorowe stoły z obrusami druku Afryki, kwiaty, kosze wypełnione moje książki, kadzidła, wstążkami i druga kobieta jest ręcznie lalek.

W tym samym roku, w Dzień Matki, mamy wyprzedane naszego inwentarza i osiągnęła zysk. Jednak miesiąc później, Dzień Ojca, to była inna historia.

W rzeczywistości, wielu mężczyzn (i kobiet), który zatrzymał się przy naszym stole tylko o fantazyjnych dał nam starą środkowy palec, powiedziano nam, gdzie ich przodkowie mogli iść i co mogą zrobić, gdy tam dotarli.

Wheww !!! Patrząc wstecz, to jest smutne oskarżenia co do blizn pozostawionych kiedy nasi ojcowie nie są w naszym życiu.

Obecnie jest to powszechnie wiadomo, że potrzebujemy naszych ojców, więc to nie jest to, co w tym artykule chodzi. Tak jak myślałem o napisaniu tego artykułu na Dzień Ojca, starałem się myśleć o książkach, które przeczytałem z mocnymi obrazami czarnych ojców.

Musiałem naprawdę myślę na ten temat. Co to oznacza dla silnego czarnego mężczyzny w społeczeństwie, które po raz zniewolony swoich przodków, płatnego swój dobrobyt rodziny, aby trzymać z dala od domu, a obecnie incarcerates jeden na dziesięciu młodych czarnych mężczyzn w porównaniu do jednego na 100 białych mężczyzn?

Więc musiałem wymyślić inną definicję tego, co silne myśli.

Myślałem o książkach mam napisane. W mojej pierwszej powieści EBONY TREE (napisany w 1995 roku), nie mogę powiedzieć, że mężczyzna obraz został pochlebne, że malowane z czarnych mężczyzn mojego 1950-1962 świecie.
Artykuł napisany przez: