Jakie zabiegi sa najtansze

Jakie zabiegi sa najtansze Jeśli istnieją jakiekolwiek wątpliwości, rodzice studenta należy skontaktować się wziąć swoje dziecko do lekarza w celu leczenia. Dzieci z chorobami zakaźnymi i wysypki powinny być trzymane w domu, dopóki lekarz usuwa ich powrót do szkoły.

Nauczyciele powinni nalegać, by wszystkie dzieci otrzymują w zwyczaju obejmujących otwarte rany, aby chronić siebie i innych. Wszyscy nauczyciele powinni mieć przynajmniej podstawową zestaw pierwszej pomocy w klasie, a dzieci powinny zobaczyć jego wykorzystania. Studenci będą uczyć się szybko instrukcjami nauczyciela i przykład do wywierania nacisku na krwawiącą ranę. Będą wiedzieli zbyt uruchomić ranę pod zimną wodą, zastosować środek dezynfekujący lub podobnego bakteriobójczy krem ??i przykryć ranę plastrem lub bandażem.

Najbardziej rygorystyczne przepisy dotyczące bezpieczeństwa prawdopodobnie będzie musiała być wykonywana w rejonie placów zabaw. Zasady odnoszące się do huśtawek, dżungla siłownie i zobacz, piły muszą być dokładnie wyjaśnione, stosowane i przestrzegane. Jeśli każde dziecko narusza zasadę bezpieczeństwa plac zabaw dla dzieci, powinna mieć odpowiednie kary, takie jak czas na środku sali, podczas gdy inne gry na zewnątrz. Dzieci muszą się nauczyć, aby wystrzegać się niebezpieczeństwa na placu zabaw, więc najpierw zasady, że bezpieczeństwo staje się nawykiem.

Istotne jest, że nauczyciele uczą swoich studentów o ewakuacji szkoły i procedur awaryjnych. Jeśli masz młodsze klasy, można zorganizować wycieczkę do lokalnego magazynu straży pożarnej i uzyskać strażaków wyjaśnić procedury postępowania, jeżeli wybuchł pożar. Jeżeli dyrektor szkoły nie dba o ćwiczenia przeciwpożarowe można wnieść kilka praktyk własnego raz lub dwa razy na kwartał. Kwestie bezpieczeństwa, takie jak zachować spokój, idź szybko w jednym pliku do punktu montażowego wyznaczone do apelu należy wywiercić więc uczniowie nie są zaskoczeni w przypadku pożaru lub podobnych nadzwyczajnych wymagających ewakuacji.

Artykuł napisany przez: