Jak czesto trzeba wykonywac zabiegi

Jak czesto trzeba wykonywac zabiegi

On i Celie, (którego dręczą wcześniej w książce) wydawała się być jak rodzina, nawet jeśli nie kochankami.

A kto może uczynić bardziej delikatne, niż wadliwej Black Man Toni Morrison? Mój ulubiony znak męskiej z jej powieści był Paul D, które mówiło się tak „błogosławiony”, że kobiety płakali po jego obecności w swoim domu. (Novel. BELOVED) Ponadto, niedawno ładnie revisited trzecia powieść Morrisona, Pieśń Salomona pieniędzy karczowanie Macon martwy i jego beztroską syn mleczarza, który jest książką bardzo męsko-centered. Ale niektóre z nich nawet powiedział, że wygenerowana postać ojca, który molestował Cholly i impregnowanego swoją 11-letnią córkę Pecola (Novel: najbardziej niebieskie oczy), w ludzkim świetle, gdzie można przynajmniej wczuć się w jego skręcenie, perwersyjnej miłości.

Są to tylko niektóre z błędnych męskich postaci w afroamerykańskich książek.

Podobnie jak kochamy (i rozpoznać) je jako czytelników, w prawdziwym życiu, dzieci uwielbiały ojców wadliwa.

Niestety, wiele samotnych ojców zrezygnować i nie tworzą związek, bo nie mają pieniędzy. Ale dzieci nie obchodzi. Chcą tylko miłość i czas od swoich ojców. Sądząc po dniu, w którym Ojca sześć lat temu, dorośli (dawne dzieci) nie tylko chcemy ten czas, są potrzebne.

Więc jakie są odpowiedzi? Nie są one bardzo łatwe. To tylko kilka wskazówek, które pomogą wypełnić luki.

W przypadku mężczyzn, których ojcowie nie byli tam, dołącz do grup męskich w swoim kościele, dzięki czemu można dowiedzieć się, jak ojciec. Nie pozwól, by historia się powtarza.

A dla czarnych ojców, którzy są przyspieszenie do płyty, następne pokolenie docenia cię. Mimo to, dlaczego nie obejmują inne sieroty chłopców w swoich działaniach ze swoimi synami?

Dla ojców z córkami, być dobrym przykładem tego, co człowiek powinien być. Opowiedz swoją córkę ona jest piękna, więc nie będzie łatwo zwieść ludzi, którzy znaczą jej nic dobrego.

Artykuł napisany przez: