Dlaczego rozsadnie dobierac zabiegi do swojej skory

Dlaczego rozsadnie dobierac zabiegi do swojej skory

Administracja Lincoln był zmuszony uwięzić ponad trzynaście tysięcy osób pod zarzutem „nielojalność”, co oznaczało, że od mówienia czegokolwiek przeciwko rządowi w celu zniechęcania do zaciągu wojskowego. „Ci, którzy przed wojną był nazywany” lojalna opozycja „znalazły się po 1861 roku, powszechnie określane jako zdrajców”, napisał autor Larry Starkey.

Takie represje oburzony demokratów i anty-republikanów, którzy naładowane urzędników federalnych o wyolbrzymianie zagrożenia KGC w celu stłumienia krytyki administracji. Przynależność do organizacji Rycerskiej i jego spin-off, Zakon Rycerzy amerykańskich i Sons of Liberty, wzrosła do numer w setki tysięcy. Według Griffin, Rycerze zeszła do podziemia po wojnie „, w końcu stając się Ku Klux Klan. {W Narodziny narodu, film pokazuje ponad 20.000 białych kapturowych Knights wychodząc Pennsylvania Ave. Aby sprostać ich Wielkiego Kreatora, byłego szefa Princeton i późniejszego architekta nieudanej Ligi Narodów, prezydent Woodrow Wilson).

W 1863 roku został aresztowany Bickley jako szpieg w stanie Indiana i przetrzymywany bez procesu aż do jego premiery w 1865 r. „(5)

Czyżby Melungeons (chyba Lincoln był jeden) i innych białych ludzi, którzy uciekli Europę podczas ciemnych wieków represji znaleźć Cincinnati i wcześniejszego białych osadników z Adena na ich powitanie gustu? The Bat Creek, Tennessee Obszar, z którego mamy dziewięć szkieletów którzy Cyrus Gordon of New York University mówi uciekali rzymskie Lwy są dobre dowodów. On pokazuje, akademicy, którzy myśleli język lub skrypt na kamieniu znaleziono w nich źle. Myśleli, że to Cherokee, ale pokazał, że był semickim wiele lat później. Istnieje mnóstwo dowodów pokazano ludzi przybywających do Ameryki w każdym post-chrześcijańskiej wieku. Zanosiło się na co najmniej 4000 lat przed tym statkiem.

Artykuł napisany przez: