Najpopularniejsze zabiegi twarzy

Jednak to było prawdziwe w tym 1950 okres w Delray, Michigan, gdzie dorastałam.

Chciałbym móc powiedzieć, że z bliska-i-osobiste zdjęcia byłem świadkiem tych ludzi były zdjęcia ojców, którzy chodzili codziennie do pracy, a kto chodził do kościoła w niedzielę. Ale to nie był przypadek. W rzeczywistości, obrazy malowałem były tak intensywne, że w 1999 roku, pamiętam męskiego członka klubu książki, którzy oskarżali mnie o „nienawiści do czarnych mężczyzn.”

Bo nie płaszcz cukru rzeczywistość świata, jak znałem go, czuł musi nienawidzę czarnych mężczyzn.

Ale to jest dalekie od prawdy. Mam dwóch dorosłych synów i byłem żonaty od prawie trzydziestu pięciu lat się do Murzyna. Kocham czarnych mężczyzn w Kapsaicyna cena prawdziwym życiu, a wszystkie wadliwe.

Osobiście uważam, że to ma siłę, tylko żeby być czarny człowiek w tym społeczeństwie i pokazać się na co dzień.

Ale jeśli ten mężczyzna wyglądał bliżej czytelnika, The EBONY drzewo było świętem wielu mężczyzn, którzy pozostali ze swoimi rodzinami w tym 1950 roku recesji. Choć były to ojcowie, który pozostał na moim bloku (który zawierał moje Raconteur Story kochający ojciec), mogę tylko odzwierciedlać i przedstawiać to, co widziałem dorastania. Obejmuje to także wysokie spożycie alkoholu, wysokie bezrobocie i wysoki wskaźnik kobieciarza.

W mojej drugiej powieści, bez kieszeni w Całun, wielebny Godbolt jest silny, potężny Murzyn, który nigdy nie zdradził żony. Mimo to w tajemnicy utrzymywał go z pełni kochać swoją żonę i jedno z jego dzieci.

W mojej najnowszej historii, Second Chances, która jest częścią antologii, tajne kochanków, ukaże się na 6-6-06, pisałem o inny rodzaj człowieka. Elijiah, który jest tylko pięć stóp i sześć, (ale jeden z najwyższych ludzi ja spotkałem się w literaturze) jest fizycznym / masażysty, praktykiem jogi i medytacji, a zupełnie inaczej niż typowy wysoki, ciemnowłosy, przystojny romantyczna prowadzą w wielu powieściach.
Artykuł napisany przez: