Jak naturalnie pielegnowac cere

Jak naturalnie pielegnowac cere

I wojny światowej, znany również jako Wielka Wojna zaczęła się w 1914 roku wśród wielkich, zamożnych i wpływowych państw europejskich dotyczących politycznego rozłamu społecznego i gospodarczego i rywalizacji. Trwało to przez cztery lata. Ale pierwsza wojna światowa była poza legendarnym gdyż obejmowała następujące wybitnych ludzi, którzy grają w takich haniebnych ról w historii.

Franz Ferdinand, arcyksiążę Austro-Węgier Imperium, którzy po wizycie w jego kolonizacji prowincji w Bośni (Serbia), został zamordowany przez serbskich rebeliantów w konkursie z jego reform politycznych. Śmierć Franz wyruszył I wojny światowej, jak Austria wypowiedziała wojnę Serbii, a następnie, w Niemczech, jej sojusznika, aktywowanym wojny do pomocnika państw Serbii.

Wilhelm II, niemiecki Kaiser na początku I wojny światowej, w czerwcu 1914, sprowokowany i spiskował z austriackiego rządu, by zniszczyć autorytet serbskiej. Były siły zbrojne wyczyn był odwet temu ostatniemu po Serbski terroryści planowali zabić off austriackiego arcyksięcia Franciszka Ferdynanda,. On również został szefem dowódcę Niemiec podczas wojny z Serbią i jej pokrewnych sąsiednich krajów jak Rosja, Francji i Wielkiej Brytanii, w „Ententa” montażu.

Erich Ludendorff, niemiecki generał wojskowy, który potężnie czele wojsk niemieckich w ich wypowiedzenia wojny w sierpniu 1914 roku z Francji i Belgii w ramach planu Schleiffen. Ludendorff wspierana w systemie obronnym wojennej łodzi podwodnej, co przyniósł USA tak, aby wkroczyć w ruchu. Chociaż w 1917 roku, gdy Rosja wycofała się z wojny brał udział w porozumieniu pokojowym, traktat brzeski, aby rozwiązać konflikty i tworzą nowe kierownictwo między Rosją a Niemcami.

Paul von Hindenburg, pochodzących z jego przejściem na emeryturę został powołany na urzędnika wojskowego Niemiec Eight armii w chwili wybuchu I wojny światowej, walczył nad ogromnym powodzeniem milicji rosyjskiej w bitwie pod Grunwaldem i mazurskich jezior.
Artykuł napisany przez: